Fotogalerie - Hotel Development Group a.s.

Srub

Nově postavený a kompletně vybavený srub je určen komfortně pro 6 osob, ale je možné ubytovat až 12 osob. 6 x pevné lůžko + 6 x přistýlka. V přízemí je velká kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a kuchyňské vybavení) jídelní kout, krbová kamna, koupelna s vanou, TV . V prvním patře jsou tři ložnice a menší koupelna. Velká venkovní terasa. Parkování přímo u srubu zdarma.


Mobilní domy

Mobilní dům: dřevostavby jsou určeny komfortně pro 4 osoby, ale je možné se ubytovat i v 6ti lidech. Dispozice 2+kk, 30m2, ložnice s dvoupostelí a šatní skříňí, sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem, obývací pokoj, moderní a plně vybavená kuchyňská linka.


Vila

Vila je určena komfortně pro 6 osob, ale je možné se ubytovat i v 10ti lidech. Je kompletně vybavená.V přízemí se nachází kuchyňská linka ( lednice, varná deska, mikrovlná trouba), obývací pokoj s TV, jídelní kout, koupelna s vanou. V prvním patře jsou dvě ložnice a WC . Venkovní terasa je součástí. Parkování je přímo u vilky. 4 přistýlky jsou k dispozici.