Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem

Výjimečná poloha

 
Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem se nachází na okraji města Vrchlabí, v krásném prostředí krkonošské přírody, zhruba 1km od centra města a 5km od lyžařského areálu Herlíkovice.
 
 

Výlety
v nádherné přírodě

www.yellow-point.cz

 

Tato výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí také mnoho příležitostí pro výlety na kolech (možnost zapůjčení kola), pěší výlety, rybolov, lukostřelbu, lyžování a výuku lyžování (zajistíme zapůjčení lyží i jejich servis + lyžařskou školu) a mnoho dalšího. 

 

 

Přijeďte za zážitky

www.yellow-point.cz

 

Také adrenalinové zážitky jsou velmi oblíbené a stále více hostů této nabídky využívá. Každý den v hlavní sezoně je možné využít aktivit spolupracující agentury, společnosti Yellow Point a K+K SKI School, dle přesného časového harmonogramu. Běžecké tratě, které začínají přímo na hranici našeho areálu  jsou krásně projeté a udržované

Výhodné slevy

www.ski-school.cz

 

Nabízíme slevy agentury Yellow Point a K+K na letní i zimní období. Lyžařské školy a půjčovny. Na letní aktivity: lanový park, čtyřkolky, koloběžky, půjčovny kol.....(Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Jánské Lázně). Slevy vám budou poskytnuty při příjezdu.

Komfortní ubytování ve srubu, domech, vile a autocampu

WiFi zdarma

Venkovní terasa

Parkování zdarma

přímo u apartmánů

Zvíře povoleno
(za příplatek 150 Kč / noc)

Srub
Vila
Mobilní domy
Caravan kemp